Strona Główna Agrikom arrow WYSTAWY I PREZENTACJE arrow Targi rolne W SERCU POLSKI
Gościmy aktualnie:
We have 8 guests online
TARGI ROLNE -W SERCU POLSKI-

4-5.07.2009 r. – TARGI ROLNE „W SERCU POLSKI” Bratoszewice

XI WJEWÓDZKA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH

Piękna pogoda przez dwa targowe dni i bogata oferta zwabiły w sobotę i niedzielę (4 i 5 lipca) do Bratoszewic tłumy gości. Ciepłe słowa do hodowców, wystawców, rolników, właścicieli firm i zwiedzających skierowali Krystyna Ozga, wicewojewoda łódzki, Witold Stępień, wicemarszałek województwa łódzkiego, Stanisław, dyrektor Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach, którzy uroczyście otworzyli Targi Rolne ?W sercu Polski? i XI Wojewódzką Wystawę Zwierząt Hodowlanych.

 

 

 

W Targach Rolnych "W sercu Polski". Łącznie gościło ponad 150 firm. Branżą najliczniej reprezentowaną były firmy paszowe. Miało to oczywisty związek z XI Wojewódzką Wystawą Zwierząt Hodowlanych. Firmy z branży maszynowej zaprezentowały gamę ciągników rolniczych. Dało się zauważyć obecność mniejszych ciągników i osprzętu do nich. Wynika to ze specyfiki rolnictwa łódzkiego, gdzie przeważają gospodarstwa małe i średnie.

Nie zabrakło także firm z otoczenia rolnictwa. Prezentowały się więc przedsiębiorstwa oferujące urządzenia udojowe, materiały budowlane, kuchnie i kotły centralnego ogrzewania, agregaty prądotwórcze, oleje i części do maszyn rolniczych. Zauważalne były też firmy nasienne prezentujące najnowsze odmiany roślin polecane do uprawy.

Ponownie miło nam było z Państwem spotkać sie i porozmawiać porozmawiać. Dziękujemy oraz zapraszamy na następne imprezy tego typu.

Copyright (C) AGRIKOM 2008